PRESS - NAPSALI O NÁS V ESTATE & BUSINESS + KŘEST MAGAZÍNU V SHOWROOMU POLIFORM

 

Napsali o nás v magazínu ESTATE & BUSINESS

Jsme nesmírně poctěni a vděční za to, že náš inovativní přístup k designu byl oceněn a představen v renomovaném časopise Estate and Business. Jako firma, která se vášnivě věnuje kombinaci ruční výroby závěsů a designu, je pro nás tato publicita neocenitelná.

Článek v časopise nám nejenom přináší potěšení, ale také nás motivuje k dalšímu rozvoji a inovacím. Je to potvrzení naší snahy o posunutí hranic ve světě designu a zároveň ocenění naší tvůrčí vize a práce.

Děkujeme časopisu Estate and Business za to, že nám umožnil sdílet naše příběhy, inspirace a úspěchy s jejich čtenáři. Jsme nadšeni tím, že můžeme být součástí tak prestižního a respektovaného média, které sdílí naše vášně a hodnoty.

Těšíme se na další spolupráci a příležitosti sdílet naše příběhy a úspěchy s čtenáři časopisu Estate and Business. Díky jejich podpoře a uznání budeme i nadále pracovat tvrdě, abychom přinášeli nové a inspirativní nápady do světa nemovitostí a designu.

 

Číslo tohoto vydání, kde se na titulní straně pyšnil Jiří Stopka a Petr Kolář, doprovázel i křest v novém showroomu Poliform v Klientské ulici, který je pod vedením STOPKA.

Byl to velmi inspirativní večer a děkuji za pozvání.

 

Taktéž mé poděkování patří Michaela Vytisková, která mě do časopisu vybrala.

 

Fotky s červeným závěsem z naší dílny vytvořil: Michael Tomeš

Šaty na focení mi vypůjčili v THE DRESS