UŽIJTE SI DOPRAVU ZDARMA NA VŠE!

Sametové závěsy pro GOGOMANTV

 

Je pro nás ctí a radostí, že jsme mohli spolupracovat s GogomenTV, významným YouTuberem ze Slovenska, na vytvoření sametových zelených závěsů. Tato spolupráce představuje spojení naší vášně pro design a tvorbu s jeho jedinečným stylem a osobností.

Naše sametové zelené závěsy nejenom dodají prostoru GogomenTV elegantní a sofistikovaný vzhled, ale také přinesou do jeho natáčení atmosféru luxusu a pohodlí. Jsme hrdí, že jsme mohli přispět k vytvoření prostředí, které podporuje kreativitu a inspiruje nejenom jeho publikum, ale i samotného Gogomena.

Tato spolupráce nám přinesla nejenom radost z vytváření, ale také možnost spolupracovat s jedním z předních tvůrců na YouTube a přinést naše produkty do širšího povědomí. Jsme vděční za tuto příležitost a doufáme, že naše závěsy přinesou GogomenTV i jeho sledujícím mnoho radosti a inspirace do jejich každodenního života.Vybrali jsme nádherný petrolejový samet dvojité šířky, protože v bytě byly velmi vysoké stropy. Vybraný samet byl od anglického dodavatele látek Designers Guild.

Naše video / reels z Instagramu si určitě prohlédněte!

 

 

 

Autor: Barbara Krivankova, Dessin Atelier

Články můžete sdílet pod podmínkou zmínění webu. Děkujeme :)

Foto: Dessin Atelier