Záclonové a závěsové kolejnice

 

Jaké existují druhy kolejnic podle ovládání?

- ruční zatahování

- zatahování řetízkem (podobně jako žaluzie)

- motorické 

 

Jaké jsou nejpoužívanější dostupné barvy kolejnic?

- bílá

- stříbrná

- černá

 

Jaké jsou možnosti montáže kolejnic?

- do stěny

- přisazené ke stropu

- zabudované ve stropě

 

Kolejnice na zakázku

Záclonové a závěsové kolejničky na míru lze uříznout do jakéhokoliv rozměru na milimetry přesně, ohnout v jakémkoliv úhlu a spojit do jakkoliv druhé kolejnice bez přerušení průjezdu závěsu.

 

Jaké jsou v nabídce typy profilů?

Existuje velké množství provedení a velikostí kolejnic. Kolejnice mohou být velmi drobné, ale také designovky, které mají větší rozměry. Na průřezu mohou být čtvercové, obdélníkové, půlkulaté, zkosené atd.

Každý výrobce má své designy a rozměry. V naší nabídce najdete kvalitní kolejnice FOREST, na které výrobce dává 10 let záruku. 

 

Další detaily

Mezi další detaily, které při výběru řešíme je viditelnost uchycení držáků při montáži přisazených kolejnic u stropu. Držáky ve kterých je kolejnice upevněná jsou bud' vidět nebo jsou zcela skryté. Samozřejmě skrytá varianta je o něco dražší. 

Dále také jaké zvolíme jezdce. Existují kluzké jezdce a nebo s kolečkem. Lepší průjezdnost zajistí ty s kolečkem, jsou však dražší. Jezdce s kolečka doporučujeme požít bezpodmínečně u vysokých a velmi vysokých stropů, protože závěs má větší tíhu a je delší tím vzniká dost velká páka. Při použití kluzkých jezdců může být zatahování velmi obtížné. Lze to vyřešit i jinak - pomocí zatahovací tyčky, která je průhledná plexi a visí na koncovém jezdci spolu se závěsem/záclonou.

Pokud Vás napadlo cokoliv dalšího, co nebylo objasněno v tomto článku, tak nám napište.

Budeme se těšit 

KOLEJNICE MŮŽETE ZAKOUPIT ZDE 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený FABRICS CURTAINS INTERIORS (@dessinatelier)

Autor: Barbara Krivankova, Dessin Atelier

Články můžete sdílet pod podmínkou zmínění webu. Děkujeme :)

Foto: Dessin Atelier