UŽIJTE SI DOPRAVU ZDARMA NA VŠE!

INSPIRACE - Prezentace novinek od Houles v Pařížském showroomu

 

Vstupte do světa  designu, kde se snoubí eleganci a inovace. Nedávná návštěva pařížského veletrhu s látkami byla jako cesta do srdce kreativity a luxusu. Procházeli jsme pařížskými showroomy a byli jsme svědky ohromujícího spektra novinek z kolekcí látek, tapet a koberců, které vzbuzovaly vzrušení a inspiraci.

Každý krok nás zavedl do jiného světa, kde se tkaniny stávaly obrazy vyprávějícími příběhy minulosti i budoucnosti. Od klasických až po avantgardní vzory, každá látková kolekce oživila naše smysly a ponořila nás do světa fantazie a nápadů.

Viděli jsme, jak se tradiční řemeslo stýká s moderním designem, jak barevné palety tančí v harmonii a jak každý detail oživuje prostor kolem sebe. Bylo to jako procházka po galerii, kde jsme se setkávali s mistrovskými díly umění, která zahřívala naše srdce a inspirovala naši tvůrčí duši.

Pařížský veletrh s látkami nám ukázal, že svět designu je nekonečným zdrojem inspirace a že kreativita nemá hranic. Byli jsme svědky toho, jak se nápady stávají skutečností a jak se svět okolo nás proměňuje díky vášni a odvaze těch, kteří se nebojí snít velké.


Také jsem byla pozvána na prezentaci novinek od
Houlès do pařížského showroomu.

Krásné představení novinek nám udělala zástupkyňe Houlès pro ČR, paní Kalášková spolu s místním obchodníkem, Michaelem, který zná produkty velmi dobře do posledního detailu!

Pokud se někdy budete procházet po Rue du Mail, navštivte jejich showroom, je nádherný!

Velmi si vážím pozvání!