UŽIJTE SI DOPRAVU ZDARMA NA VŠE!

MAISON ET OBJET PARIS 2024 - INTERIOR DESIGN INSPO

 

V lednu jsme měli tu čest navštívit prestižní veletrh Maison et Objet v srdci Paříže. Tento světoznámý designový veletrh je každoročním setkáním těch nejvýznamnějších tvůrců a designérů, kteří představují nejnovější trendy a novinky pro rok 2024.

Procházeli jsme se mezi stánky plnými inovativních návrhů, jedinečných kousků nábytku, osvětlení, dekorací a mnoha dalších designových pokladů, které nás okouzlily a inspirovaly. Byli jsme svědky nekonečného talentu a kreativity, která se projevuje ve každém detailu a každém produktech představeném na tomto prestižním veletrhu.

Setkali jsme se s designéry z celého světa, kteří se dělili o své vášně, inspirace a příběhy za svými tvorbami. Pro nás to byla nejenom možnost objevovat nové trendové směry a styly, ale také příležitost navázat nové kontakty a rozšířit naše obzory ve světě designu a interiérů.

Maison et Objet nám poskytl nezapomenutelný zážitek a bohatou dávku inspirace pro naše další projekty a tvůrčí úsilí. Jsme vděční za tuto příležitost být součástí tohoto prestižního veletrhu a těšíme se na další setkání s nejlepšími tvůrci a designéry na příštím ročníku.

Veletrh se konal výstavišti Villepinte

 MAISON&OBJET.

Pokud se sem vydáte, tak počítejte s tím, že je tento veletrh obřích rozměrů a vše za jeden den nestihnete 😊

Moje malá ochutnávka, ale i ostatní stánky, které se mi sem nevešly, byly moc krásné! 🤍

Ferreira de Sá Rugs
Fermob
BORGO DELLE TOVAGLIE SRL
World of Eichholtz
EICHHOLTZ AMSTERDAM
CASAMANCE
Rivolta Carmignani

#maisonobjet #maisonetobjet #parisfair #designfair #interiordesign#interiordesignfair #interierovyveletrh #paris