PROJETK -Atypická kolejnice do arkýře a záclona

Záclona a atypická kolejnice do arkýře s výškou téměř čtyři metry

V naší nejnovější realizaci jsme čelili zajímavé výzvě: instalace záclony do arkýře s výškou téměř čtyři metry. Naše zkušenosti a odborné znalosti nám umožnily vytvořit řešení, které dokonale splňuje estetické i funkční požadavky tohoto prostoru.

Arkýř, svými neobvyklými rozměry a tvarováním, vyžadoval speciální přístup. Naše tým zaměřil, navrhl, na míru ohl a nainstaloval atypickou kolejnici, která se přizpůsobila tvaru a velikosti okna. Díky pečlivému měření, použití wave systému a precizní práci jsme zajistili moderní designový vzhled okna.

Výběr záclony byl také klíčovým aspektem. Zvolili jsme lehký, průsvitný materiál, který nejenže propouští dostatek světla, ale také vytváří jemný, elegantní vzhled. Kombinace kvalitního materiálu a precizně instalované kolejnice dodává celému prostoru luxusní a útulný nádech.

Pokud i vy máte specifické požadavky na záclony nebo hledáte řešení pro netradiční okna, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme vytvořit interiér, který bude nejen krásný, ale i praktický.