PROJEKT - Závěs do podcastu

V Tranzu s Lenkou Královou: Nové závěsy pro ideální akustiku podcastu

Když jsme dostali zakázku na šití závěsů do podcastového studia “V Tranzu” od Lenky Králové, věděli jsme, že to bude něco speciálního. Lenka Králová, známá svým jedinečným tématem v podcastingu, se rozhodla vylepšit akustiku svého studia pomocí našich závěsů. A my jsme s radostí přijali výzvu.

Proč jsou závěsy důležité pro podcasty?

Závěsy nejsou jen estetickým doplňkem interiéru, ale hrají klíčovou roli v akustice místnosti. Kvalitní závěsy dokážou výrazně zlepšit zvukovou izolaci a minimalizovat ozvěnu, což je pro nahrávání podcastů naprosto zásadní. Lenka Králová chtěla zajistit, aby její podcast “V Tranzu” měl co nejlepší zvukovou kvalitu, a my jsme byli rádi, že jsme mohli přispět.

Jak jsme šili závěsy pro “V Tranzu”

Šití závěsů pro podcastové studio je specifický proces, který vyžaduje pečlivé plánování a precizní provedení. Na začátku jsme spolu s Lenkou vybrali materiál, který nejlépe vyhovuje potřebám jejího studia. Nakonec jsme zvolili blackoutovou látku, která poskytuje vynikající zvukovou a světelnou izolaci. Lenka také měla přímá, aby se závěs zatahoval/roztahoval pomocí provázku na straně kolejnice.

Každý závěs jsme pečlivě měřili a stříhali tak, aby perfektně padl do prostoru. Následně jsme se zaměřili na detailní šití, aby každý kus vypadal nejen profesionálně, ale také přispěl k celkové akustické pohodě v místnosti.

Výsledek naší práce

Po instalaci závěsů v podcastovém studiu “V Tranzu” byla Lenka Králová nadšená výsledkem. Závěsy nejen že dodaly studiu nový vzhled, ale především výrazně zlepšily kvalitu zvuku. Posluchači podcastu “V Tranzu” si tak mohou užívat čistšího a profesionálnějšího zvukového zážitku.

Pokud i vy potřebujete zlepšit akustiku vašeho prostoru nebo hledáte kvalitní a krásné závěsy na míru, neváhejte nás kontaktovat. Šití závěsů je naším posláním a rádi pomůžeme i vám.

Kontaktujte nás

Jsme specialisté na šití závěsů a jsme hrdí na naši práci. Pro více informací o našich službách navštivte naše webové stránky nebo nás přímo kontaktujte. Pomůžeme vám vytvořit ideální prostor, ať už pro podcasting, kancelář nebo domov.

Pomocí našich závěsů jsme dokázali zlepšit akustiku podcastového studia “V Tranzu” od Lenky Králové. Pokud hledáte řešení pro váš prostor, jsme tu pro vás!

 

 

 

Autor: Barbara Krivankova, Dessin Atelier

Články můžete sdílet pod podmínkou zmínění webu. Děkujeme :)

Styling moodboardu: Dessin Atelier